Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sady plné klaunů

19. 7. 2015

I když předpověď počasí na sobotní odpoledne 20. 6. 2015 nebyla příznivá, členy Klubu Maják Hořice z. s. to neodradilo a připravili ve Smetanových sadech soutěžní odpoledne pro děti Rozloučení se školním rokem, tentokrát aneb hurá do cirkusu.

Děti uvítal hned na začátku klaun a po vyzvednutí kartičky se mohli vydat na pouť po 8 stanovištích, kde se z nich mohli stát cirkusáci. Zkusily si modelovat z balónků, naučily se žonglovat s talíři, chodit po laně, udělat harmonikové zvířátko, pomohly najít klaunovi cestu do cirkusu, roztočit hulahu obruč a projít překážkovou dráhu pro cvičené lvy. Nakonec si vyzvedly sladkou odměnu a klaunský nos. Pokud se jim nechtělo soutěžit hned, měly možnost vyzkoušet si udělat různé bubliny bublifukem, který pro nás připravil pan Michal Ludvík nebo si mohly nechat od skautek namalovat obličej, případně se odreagovat na lanové dráze a zaskákat si na hradě.

Velký úspěch mělo i loutkové představení spolku Zvonek a bylo vidět, že se děti také rády zapojily. Když bylo potřeba tak foukaly a foukaly, aby zahnaly draka Mraka. Celou akci provázel slovem a hudbou DJ Kamil.

I když nám nakonec trochu sprchlo, odcházelo ze sadů spoustu spokojených klaunů a my všem děkujeme, že přišli a užili si s námi krásné odpoledne.

Toto odpoledne by se nemohlo uskutečnit bez organizační podpory II. skautského oddílu Jitřenka, finanční podpory Města Hořice a finanční podpory sponzorů, kteří podporují činnost klubu a Tabák – Hátlová Hořice, KŘÍŽ RECYCLING, s.r.o. Roztoky, Briliant -nábytek  Jaroslav Šubrt. Důležitou podporou je pro nás i hmotná podpora od STRIX Hořice, s.r.o., Hračky Hořice – Petra Karrasová, Lékárna AGNES, KERAMOART – Hana Bartošová, SUSY s.r.o. DROGERIE, Lékárna Niké, Hořická cukrárna, Květiny EVA — Soukupovi, Kubištovy hořické trubičky — Janka.

Všem, kteří nám pomáhají finančními a hmotnými dary moc děkujeme. Klub Maják Hořice Vám přeje krásné a prosluněné prázdniny.

                                                                                                          www.klubmajak.cz

 

Náhledy fotografií ze složky Červen 2015 - Hurá do cirkusu