Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psali o nás

Příspěvky

Než zazvoní zvoneček

27. 12. 2010

 Již vloni se dalo dohromady pár rodin a uspořádali jsme pro naše děti vánoční besídku, abychom jim zpříjemnili čekání na Ježíška. A jelikož se nám opravdu vydařila, tak jsme letos už jako Klub Maják Hořice o. s. připravili besídku znovu, a protože se naše členská základna rozrostla, museli jsme prostory za knihovnou vyměnit za divadelní sál na hořické radnici, kde se v sobotu 11.12.2010 sešli členové klubu.

 

Klub Maják tvoří a plave

25. 11. 2010

 Za okny se začalo barvit listí a dnů, kdy můžeme jít s našimi dětmi ven, začíná být pomálu, proto jsme se rozhodli zpestřit jim volný čas tvořením. A tak se 5.11.2010 sešli členové Klubu Maják Hořice v prostorách Domů dětí a mládeže v Hořicích, aby si vytvořili každý podle svého přání tácek pod hrníček.

 

Podzimní psycho-rehabilitační pobyt Klubu Maják Hořice

29. 9. 2010

Dne 9.9.2010 se v odpoledních hodinách začaly rodiny členů Klubu Maják Hořice sjíždět ke svému II. psycho-rehabilitačnímu pobytu rodin se zdravotně postiženými dětmi.  Pobyt se tentokrát uskutečnil v překrásném areálu Pardubických chat u Kořenova v Jizerských horách. Pobytu se zúčastnilo celkem 49 členů klubu.  

 

Akce uskutečněné klubem Maják Hořice

3. 8. 2010

Dne 26.6.2010 se konalo "Rozloučení se školním rokem aneb hurá na prázdniny" ve Smetanových sadech v Hořicích, akce byla nejen pro členy klubu, ale hlavně pro veřejnost – zábavné odpoledne pro děti se soutěžemi. 

 

Občanské sdružení Klub Maják Hořice se představuje

27. 5. 2010

Stalo se již tradicí, že v rámci oslav svátků jara pořádá naše sdružení velikonoční turnaj v bowlingu. Letošní rok nebyl výjimkou: v sobotu 3. 4. 2010 bowlingová hala restaurace U Maxe v Ostroměři praskala ve švech.

 

Bývalí členové klokánku zakládají Klub Maják Hořice o. s.

14. 5. 2010

 Dne 19.3.2010 se v restauraci Koruna uskutečnila zakládající členská schůze Klubu Maják Hořice.

 

Vánoční turnaj ex-klokanů v bowlingu

14. 5. 2010

 V neděli po vánočních svátcích jsme se již tradičně sešli na již II. ročníku vánočního turnaje v bowlingu v Ostroměři.

 

Předvánoční setkání ex-klokanů

14. 5. 2010

 V neděli 6.12.2009 na svátek sv. Mikuláše se nás sešlo 15 rodin - bývalých členů klubu klokánek v zasedací místnosti za knihovnou na předvánoční besídce spojenou s tvůrčí dílnou a mikulášskou nadílkou.

 

Bývalí členové Klokánku si (ne)organizovaně vyrazili do hor

14. 5. 2010

Ve čtvrtek 7.5. se 14 rodin s dětmi se zdravotním postižením – bývalých aktivních členů Klubu Klokánek sešlo v překrásném prostředí Jizerských hor v penzionu Kořínek v Příchovicích u Kořenova na svůj první ozdravný pobyt.